اپکس لوکیتور i-ROOTS

i-Roots

Full Automatic Electronic Apex Locator

دستگاه نسل پنجم اپکس لوکیتور Meta یکی از دقیق ترین و پیشرفته ترین اپکس یاب های دنیاست و با توجه به دقت و کارایی بالا در تعیین اپکس در شرایط مختلف کانال ریشه از جمله خشک ، مرطوب ، خونی و … باعث رضایت بسیار بالای متخصصین اندو می باشد.

این دستگاه تنگه اپیکالی را با فرکانس دوگانه اندازه می گیرد و دارای یک نمایشگر رنگی می باشد که می تواند جزئیات را دقت بیشتری نشان دهد.این اپکس لوکیتور نسل پنجم محل اپکس را به سه روش اعلام می کند :‌ عدد روی صفحه نمایش ، نمودار تصویری و صدای بوق.

اپکس لوکیتور i-ROOTS جوایز زیادی را در زمینه دندانپزشکی کسب کرده است، مانند :‌ قرار گرفتن در بین ۱۰۰ محصول برتر دندانپزشکی در سال ۲۰۱۱ و انتخاب به عنوان یکی از ۲۵۵ محصول برتر اندو در سال ۲۰۱۳

ویژگی ها و کارکردهای دستگاه :

اندازه گیری توامان توسط چشم و گوش

i-Roots با نمودار رنگی و صدای بوق امکان اندازه گیری توسط چشم و گوش مهیا می کند.وقتی که فایل به اپکس نزدیک می شود ، صدای متناوب بوق شروع می شود.و هنگامی که فایل به اپکس می رسد ، صدای بلند و طولانی بوق شنیده می شود ، در حالیکه کلمه قرمز ” apex ” بر روی صحفه LCD شروع به چشمک زدن می کند.که این باعث اندازه گیری راحت تر و مطئن تر می شود.

نمایشگر رنگی

از ۲٫۰ تا ۱٫۰ نمودار نمایشگر آبی است ، از ۰٫۹ تا ۰٫۵ به رنگ سبز و از ۰٫۵ تا ۰٫۴ به رنگ قرمز.همچنین در مراحال پایانی تصویر دندان رنگی موجود در صفحه نمایشگر شروع به چشمک زدن می کند که زمان اعلام نزدیک شدن به اپکس را بسیار ساده تر می کند.

طراحی شیک و ارگونومیک دستگاه

شکل ظاهری دستگاه بسیار زیباست که باعث حرفه ای تر به نظر رسیدن مطب شما می شود و طراحی ساده آن باعث راحتی کار می شود.این محصول در سه رنگ مختلف زرد و بنفش و آبی طراحی شده است.

روش استفاده آسان از دستگاه

i-roots دارای دو فایل هولدر مختلف می باشد.یکی از آنها شبیه دسته های نگهدارنده کلاسیک است که دندانپزشکان استفاده می کنند.و دیگری شکلی عصامانند دارد که دسترسی به نقاط دور دهان و کار بروی دندانهای مولار آسان می کند.

دارای سیستم خودکار خاموشی دستگاه برای حفظ باطری و حداکثر کارایی دستگاه

قابل تهیه از شفاپخش