دستگاه سوزاننده سرسوزن Needle Off

یکی از راههای شایع انتقال بیماریهایی همچون ایدز و هپاتیت ، فرو رفتن اجسام تیز خصوصا سرسوزن آلوده به بدن است. پزشکان و دندانپزشکان،کادر پرستاری و پرسنل ازمایشگاهها، افراد مسئول نظافت و جمع آوری زباله از جمله افرادی هستند که مورد تهدید از جانب این بیماری ها هستند و احتمال آلودگی آنها از این طریق بسیار بالاست.در کشورهای پیشرفته و حتی بسیایر از کشورهای در حال توسعه ، استفاده از ابزار معدوم کننده سرسوزن الزامی است.

دستگاه Needle Off در وقع دستگاه سوزاننده و استریل کننده سرسوزن است و با استفاده از جریان برق ، سرسوزن را در کمتر از ۳ ثانیه در درجه حرارت ۱۵۰۰۰ درجه سانتگیراد ذوب می کند. روش کار باNeedle Off بسیار ساده است. با استفاده از کلید دستگاه را روشن کرده و هنگامی که LEDD های روی دستگاه روشن شدند ، سوزن را به صورت عمودی و با حرکت چرخشی و به آرامی وارد سوراخ روی دستگاه می کنیم. سوزن بر اثر حرارت کاملا ذوب خواهد شد.

این دستگاه دارای مدل شارژی نیز می باشد که امکان استفاده از دستگاه در مکانهایی که دارای برق شهری نمی باشد را مهیا می کند.
از بین برنده سرسوزن های آلوده و استفاده شده پس از تزریق تا قطر ۲۰ میلی متر ، پسماند بهداشتی و استریل بدون نگرانی آزاد سازی در محیط ، بالا بردن سطح امنیت استفاده کنندگان از سوزن با از بین بردن خطر نیدل استیک شدن با ایجاد قوس الکتریکی در دمای ۱۵۰۰ درجه
قابل تهیه از تجهیزات دندانپزشکی شفاپخش مولتی برند

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.