دهان شویه Kin Gingival

Kin Gingival Mouthwash

درمان کامل برای بیماری های لثه و بافت های اطراف ریشه دندان
وجود پلاک های باکتریایی علت اصلی دو بیناری شایع دهان، بیماری پریودونتال (لثه ای) و پوسیدگی های دندانی است. این پلاک ها سبب تحریک لثه ها و خونریزی و در حالت های پیشرفته سبب شل شدن و حتی افتادن دندان ها می شود.
کلر هگزیدین ماده اصلی موجود در دهانشویه کین ژینژیوال، باعث افزایش مقاومت مینای دندان در برابر اثر اسیدهای ناشی از پلاک ها می شود و بدین ترتیب مکانیسم ایجاد پوسیدگی را متوقف نموده و همزمان باعث کاهش حساسیت دندان ها نیز می گردد.

مشخصات محصول :
– پیشگیری از تشکیل زیاد پلاک باکتریایی
– پیشگیری کننده در درمان ژینژیویت
– برای استفاده در درمان لثه و بافت های اطراف ریشه دندان (Periodontal Treatment)
– مناسب برای افراد دارای مشکل در تأمین بهداشت دندان
– مناسب برای پس از جراحی دهان، درمان های ارتودنسی یا ناتوانی فیزیکی (فلج و …)
– ضد عفونی کننده دهان قبل و پس از جراحی
– پیشگیری از پوسیدگی دندان
– حاوی سدم فلوراید به میزان ۲۲۶ ppm یون F
روش مصرف :

دهان خود را روزی ۲ بار یعنی صبح و شب با ۱۵ میلی لیتر از دهانشویه خالص (رقیق نشده) به مدت ۳۰ ثانیه بشویید. پس از مصرف دهان را با آب شستشو ندهید. همچنین می توانید محلول را با آب، به نسبت ۱:۱ یا ۲:۱ رقیق نموده و دهان را بشویید.
جهت تأمین بهداشت روزانه دهان، استفاده از خمیر دندان کین ژینژیوال به عنوان مکمل مناسب دهانشویه کین ژینژیوال توصیه می گردد.
عوارض جانبی : ایجاد لکه بر روی دندان ها یا پر شدگی های دندان، ممکن است پس از مصرف طولانی مدت این فراورده و یا در صورت مصرف برخی فراورده های رنگ زا مانند قهوه و تنباکو در طول مصرف این فراورده پدید آید. این لکه ها دائمی نبوده و توسط دندانپزشک شما قابل برطرف شدن می باشند.

هشدار :
از بلعیدن این محصول خودداری نمایید.
در دمای زیر ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود

قابل تهیه از شفاپخش (مولتی برند )