مراقبت از دندان های شیری و دائمی کودکان

مراقبت از دندان های کودکان Pediatric Dentistry

قدم نهادن در راه درست بهداشت دهان و دندان از سنین نوجوانی اولین گام برای سلامت دهان و دندان در تمام طول زندگی می باشد.از همان هنگام که نخستین دندان جوانه می زند باید مسواک زدن را شروع کرد.مسواک های TePe دارای الیافی نرم برای تمیز کردن دندان ها می باشند.سر مسواک ها به صورت مخروطی برای دسترسی بهتر به داخل دهان طراحی شده است.دسته آن مناسب دستهای کوچک می باشد.همچنین والدین می توانند به کودکان در مسواک زدن کمک کنند.تمام محصولات TePeبا همکاری متخصصین دندان پزشکی طراحی و ساخته شده اند.

TePe Mini : مسواکی با سر بسیار کوچک ،‌مناسب برای نوزادان از اولین دندان تا سنین ۴-۳ سالگی

(TePe Select Compact (ZOO : این مسواک دارای سری کمی بزرگتر از TePe Mini می باشد و برای کودکان بالای ۳۳ سال مناسب است.

(TePe Select(Graphic : این مسواک برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

TePe Compact Tuft : با سر زاویه دار و رشته تارهای مدور ، برای تمیز کردن نواحی سطحی دندان های تازه جوانه زده آسیا ،‌مناسب می باشد.

TePe Mini Flosser : کودکانی که خطر پوسیدگی دندان و یا تورم لثه در آنها بالاتر است باید به درستی میان دو دندان را تمیز نمایند.این مسواک با یک دسته مناسب بزرگسالان را در تمیز کردن هرچه بهتر دندان کودکان یاری می کند.

TePe Special Care : ( فشرده ) مسواکی با الیاف بسیار نرم و با یک برس کوچک می باشد.برای دهان های زخمی و بعد از عمل جراحی توصیه می گردد.

TePe PlaqSearch :‌قرص های PlaqSearch برای شناسایی پلاک های جدید و قدیمی بوده و روشی اسان جهت آموزش صحیح مسواک زدن به کودکان می باشد.