مسواک بین دندانی چیست؟

از آنجا که مسواک نمی تواند به فواصل بین دندانی وارد شود و آن فواصل را تمیز کند، این ناحیه یکی از شایع ترین محل های پوسیدگی دندانی است…بنابراین برای تمیزکردن باقیمانده مواد غذایی و برطرف کردن پلاک های میکروبی از فواصل بین دندانی، علاوه بر نخ دندان، گاهی استفاده از مسواک های بین دندانی نیز لازم می شود. به کار بردن مسواک های بین دندانی برای استفاده روزانه، تمیز کردن دقیق پل های دندانی، سیم و براکت های ارتودنسی،ایمپلنت و در مواردی که پایه دندان بی حفاظ شده است (تحلیل لثه)، توصیه می شود. مسواک های بین دندانی را باید حداقل روزی یک بار استفاده کرد و بهترین زمان استفاده از آنها بعد از وعده غذایی، به خصوص بعد از شام، است.

Tepe یک مسواک دندانی فوق العاده

TePe Angle نوعی مسواک بین دندانی با استفاده آسان می باشد. این مسواک برای دسترسی بهتر به فضاهای موجود بین دندان ها طراحی شده است. سر باریک مسواک با حالت زاویه دار برای دسترسی آسان تربه هر قسمت دهان طراحی شده است، به عنوان مثال , برای دسترسی بین دندان های پشت  و سطح داخلی دندان‏ها.

طراحی هوشمندانه TePe Angle کاربرد آن را راحت می سازد، دسته بلند و مسطح آن با حالت ارگونومیک، اجازه تمیز کردن دندان با حرکات یکنواخت و قابل کنترل را به کاربر می دهد.

TePe Angle در ۶ سایز مختلف رنگ بندی شده، تا متناسب با فضاهای باریک و پهن بین دندانی باشد.

کد بندی رنگ ها مشابه کد بندی رنگ ها در مسواک های بین دندانی اورجینال می‏باشد.همه سایز ها برای پاک کنندگی ملایم و جلوگیری از آسیب رسانی به دندان دارای سیمی با روکش پلاستیکی می باشند.دسته آن از پلی پروپلین قابل بازیافت ساخته شده است.

نوشته شده در