پیشگیری و درمان بیماری های لثه

وجود پلاک های باکتریایی علت اصلی دو بیماری شایع دهان یعنی بیماری پریودونتال (لثه ای) و پوسیدگی های دندانی است. این پلاک ها سبب تحریک لثه ها و خونریزی و در حالت های پیشرفته سبب شل شدن و حتی افتادن دندان ها می شود.
کلر هگزیدین ماده اصلی موجود در خمیر دندان کین ژینژیوال، از رشد میکرو ارگانیسم های پلاک باکتریایی پیشگیری نموده و سبب افزایش سلامت بافت های لثه ای می گردد.
فلوراید دومین ماده موجود در خمیر دندان کین ژینژیوال، باعث افزایش مقاومت مینای دندان در برابر اثر اسیدهای ناشی از پلاک ها می شود و بدین ترتیب مکانیسم ایجاد پوسیدگی را متوقف نموده و همزمان باعث کاهش حساسیت دندان ها نیز می گردد.
خمیر دندان کین ژینژیوال جهت استفاده روزانه مناسب است و بدون آسیب زدن به مینا، دندان ها و تحریک لثه باعث حذف پلاک های باکتریایی می شود.

موارد مصرف :
درمان کامل برای بیماری های لثه و بافت های اطراف ریشه دندان
روش مصرف :
دندان های خود را حداقل دو بار در روز به مدت ۲-۳ دقیقه و ترجیحاً پس از وعده های غذایی و قبل از خواب مسواک بزنید. توصیه می گردد از مسواک نرم و تکنیک صحیح مسواک زدن استفاده نمایید.
جهت تأمین بهداشت روزانه دهان، استفاده از دهانشویه کین ژینژیوال به عنوان مکمل مناسب خمیر دندان کین ژینژیوال توصیه می گردد.
هشدار مصرف :
از بلعیدن این محصول خودداری نمایید.
در دمای زیر ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
عوارض جانبی : ایجاد لکه بر روی دندان ها یا پر شدگی های دندان، ممکن است پس از مصرف طولانی مدت این فراورده و یا در صورت مصرف برخی فراورده های رنگ زا مانند قهوه و تنباکو در طول مصرف این فراورده پدید آید. این لکه ها دائمی نبوده و توسط دندانپزشک شما قابل برطرف شدن می باشند.

مشخصه ها :
– پیشگیری از تشکیل زیاد پلاک باکتریایی
– پیشگیری از ژینژیویت
– برای استفاده در درمان لثه و بافت های اطراف ریشه دندان (Periodontal Treatment)
– پیشگیری از پوسیدگی دندان
– حاوی سدم فلوراید به میزان ۱۰۰۰ ppm یون F
– برطرف نمودن بوی بد دهان